KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12023555
nr 1202 3555
Arne Isacsson
(1917-2010), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -78. Motivet: 12x18 cm
Arne Isacsson, svensk målare född 1917, död 2010.
Utrop:
400 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 september 2018
kl 18:21:41
150 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)